צרו קשר
ּ

חברה מומלצת לניהול נכסים

מחפשים בגוגל: חברה לניהול נכסים? בזכות חיפוש מקיף תגיעו לתשובה הנכונה: שומר הבית. בין אם רכשתם לאחרונה נכס אותו תרצו להשכיר, אין לכם פנאי לסייע בתחזוקה השוטפת של הבית או שמא חוזה השכירות של הדיירים שלכם הסתיים ואתם רוצים לחפש במקומם שוכרים חדשים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בהקדם. אנו נבצע עבורכם את ההתרוצצויות השונות: החל מהצגת הנכס לשוכרים פוטנציאליים, בדיקת ליקויים ותיקונם ועד פיקוח על ביצוע התיקונים בפועל – אנו נבצע פעולות אלו ואחרות תוך שקיפות מלאה מול לקוחותינו.

חברה לניהול נכסים: לדון בדגשים החשובים

שיתוף פעולה מקצועי עם חברה לניהול נכסים יוביל לתוצאות הרצויות. מדוע וכיצד? רבים מאתנו מעוניינים להשקיע בנכסים. וזאת, מתוך חשיבה על העתיד ורצון לקבל תשואה יציבה ובטוחה. בשל כך אנו נוודא כי הנכס הנמצא ברשותנו אכן ראוי למגורים. במידה ויש צורך בתיקונים, יש לפקח אל עבודות הטיפול בליקויים – עד להשלמתם. מעבר לכך, וכדי שנוכל להתחיל ולקבל את דמי השכירות מדי חודש בחודשו, יהיה עלינו לחפש אחר שוכרים אמינים; דיירים פוטנציאלים עלייהם נוכל לסמוך.

אכן, מדובר בביצוע מגוון רחב של משימות. עם זאת, לרבים מאתנו אין את הזמן הדרוש כדי להשלים אותן. חלקנו אף חוששים לבצע זאת בשל חוסר הביטחון שלנו בכל הנוגע לכספים, מתן אמון באנשי מקצוע ועוד. כדי שנוכל ליהנות מהפירות של נכסים אלו, רצוי לפנות אל חברה המתמחה בניהול נכסים. כך, תוכלו לוודא כי אתם מקבלים את המגיע לכם – מבלי להיכנס לוויכוחים והוצאות מיותרות.

בבואכם לשוחח עם אנשי מקצוע אלו, יהיה עליכם להגדיר בפניהם את סוג הנכס, המיקום הגאוגרפי שלו ויתרונותיו השונים, מיהם השוכרים הפוטנציאליים שלדעתם יתעניינו בנכס לצד דגשים חשובים אחרים. לצד איתור הדיירים לעתיד, יהיה עליכם לקבוע מספר עובדות בשטח: החל מהשבחת הנכס ושמירה על ערכו, פתרונות מהירים לכל בעיה ותקלה שעולה ועוד – חשוב להגיע להסכמות מה כוללת עבודת הניהול.

עבודה מקצועית ויחס אישי ומכבד

הדיירים של הנכס שלכם מתכננים לצאת ולעבור למקום אחר? מעוניינים לחפש אחר שוכרים חדשים? רוצים לוודא שכל תקלה לאורך שהותם של הדיירים מקבלת את המענה המושלם ביותר? אני, בחברת שומר הבית, אסייע לכם בכל שאלה ופנייה בנושא ניהול נכסים בחיפה על הצד הטוב ביותר. וזאת, תוך שמירה על סטנדרט עבודה מרשים ויחס אישי לכל אחד מלקוחותי.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ