צרו קשר
ּ

חברת ניהול נכסים בחיפה

מחפשים חברת ניהול נכסים? על עסק זה לעמוד במספר פרמטרים חשובים: החל מניסיון רב, רמת זמינות גבוהה ועד יכולת ארגון וניהול זמנים – יש לפנות אך ורק אל המומחים. בהתאם, ובין אם קיבלתם בירושה דירה או שמא רכשתם נכס להשקעה, בזכות שומר הבית תוכלו למצוא את השוכרים האמינים ביותר ולקבל מהם את דמי השכירות באופן רצוף. בנוסף, בזכות עסק זה תוכלו לשמור על ערך הנכס, להציג אותו בפני שוכרים וכמובן – לערוך את הסכם השכירות ההוגן ביותר.

לחפש חברת ניהול נכסים

בעלות על נכסים מחזיקה ביתרונות רבים. עם זאת, חשוב לנהל אותם היטב: החל מאיתור שוכרים, עריכת הסכם השכירות או חידושו ועד גביית שכר הדירה ומעקב אחר אי-סדרים, מדובר בפעולות הדורשות זמן, ניסיון וסבלנות רבה. בשל כך, וכדי לחסוך מכם את הטרחה, מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע אשר יעשו את העבודה הקשה עבורכם. וזאת, תוך שמירה על האינטרס שלכם.

מחפשים אחר אנשי מקצוע שינהלו עבורכם את הנכסים שלכם? אין ספק שמומחים אלו יסייעו לכם במגוון רחב של בקשות ותהיות. הם יוודאו, למשל, כי שיתוף הפעולה שלכם עם השוכרים הנוכחיים הוא מיטבי וחיובי. האם שוכרים אלו בעייתיים? האם הם אכן משלמים את שכר הדירה בזמן? בין אם מדובר בהיבט כזה או אחר, במידה וברצונכם להחליף שוכרים אלו בחדשים – יש לפנות אל שומר הבית, חברה מקצועית אשר תסייע לכם באיתור דיירים חדשים, ניהול המשא ומתן עמם, כמו גם מענה על מגוון הדרישות והבעיות שהם מעלים ועוד.

מעבר לכך, חברה זו תסייע לכם בעת סיום תקופת השכירות: החל מבדיקת מצב הנכס ועד סגירת החובות השונים – אינכם צריכים להתמודד עם נושאים אלו לבדכם.

לשים את הלקוח במקום הראשון

ניהול דירות ונכסים אחרים דורש את הרקע וההכשרה המתאימים. אם אתם מחפשים אחר שירותים אלו, אנו ממליצים לכם לפנות אל חברת שומר הבית. מטרתו של עסק זה, אשר הוקם על ידי מנהל נכסים נתי פלג קריא, היא לסייע לקהל לקוחותיו בנושאי השכירות, התחזוקה והאדמיניסטרציה הנוגעים לתחום ניהול הנכסים. נשמח לעמוד לרשותכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ