צרו קשר
ּ

מנהל נכסים

בזכות מנהל נכסים תוכלו להיות רגועים כי האינטרסים שלכם נשמרים. ירשתם לאחרונה דירה מהסבים? רכשתם נכס לצורך השקעה? כדי שתוכלו לראות רווחים מנכסים אלו ובמהרה, אתם מוזמנים לפנות אל שומר הבית. עסק זה, אשר הוקם ומנוהל על ידי נתי פלג קריא, ישמור על הנכס שלכם באופן האישי, המקצועי והמדויק ביותר: החל מתחזוקת הנכס, ווידוא קבלת דמי השכירות, כמו גם פרסום הנכס ואף בדיקת גמר חשבון עם השוכרים – אנו נבצע פעולות אלו ורבות אחרות במקצועיות ואמינות.

מנהל נכסים: מה חשוב לדעת?

לאור המגמות החיוביות בשוק הנדל"ן הישראלי, נדמה כי בעלות על נכס היא הצעד החכם ביותר. במילים אחרות, ובין אם ירשתם או רכשתם אותם בעצמכם, נכסים פרטיים יכולים להביא לרווחים משמעותיים לכיס שלכם. בשל כך, מומלץ לא להשאיר נכס זה ריק ולהתחיל לחפש בהקדם שוכרים. עם זאת, כדי שתקבלו את התשואה המגיעה לכם במלואה, רצוי לפנות אל מנהל נכסים מקצועי.

מחפשים אחר מנהל נכסים בעל ניסיון מרשים ורקע מקצועי רלוונטי? שומר הבית יענה על דרישות אלו ואחרות. כאשר תצרו עמנו קשר, חשוב לדון במספר נקודות חשובות. ראשית כל, עליכם לתאר בפנינו את סוג הנכס והיכן הוא ממוקם. בהמשך, יהיה עליכם להסביר האם אתם מחפשים שוכרים חדשים לנכס או שמא ברצונכם לחדש את חוזה השכירות הנוכחי. מעבר לכך, תצטרכו להדגיש האם אתם זקוקים לשירותים נוספים כדוגמת תחזוקת הנכס לצד התחייבויות אחרות.

מנהל נכסים – סיוע ללקוח על הצד הטוב ביותר

ניהול נכסים הוא לא עניין של מה בכך. למעשה, מדובר בתחום עיסוק שהוא עולם ומלואו. אם ברשותכם נכס ואתם זקוקים לסיוע בנושא השכירות או עניינים אדמיניסטרטיביים אחרים, מומלץ לפנות אל חברת ניהול נכסיםשומר הבית. בזכות סיועו של עסק זה תוכלו לשמור על ערכו הגבוה של הנכס ולראות תשואה מרשימה ממנו; תשואה הבאה לידי ביטוי בדמי שכירות יציבים לצד היבטים חשובים אחרים.

מנהל נכסים - סיוע ללקוח על הצד הטוב ביותר

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ