צרו קשר
ּ

ניהול דירות להשכרה

ניהול דירות להשכרה יסייע רבות לבעלי נכסים: החל מאיתור שוכרים פוטנציאלים ובדיקת התאמתם, בירור היסטורית האשראי שלהם, עריכת הסכם השכירות כך שישקף היטב את אופי הנכס כמו גם את האינטרס של בעלי הדירה ועוד – אם גם אתם מתעניינים בשירותים אלו, אתם מוזמנים לפנות אל שומר הבית חברת לניהול נכסים. עסק זה, בניהולו של נתי פלג קריא, יקל עליכם ועל אופן ניהול ההשכרה ללא כל דאגה.

ניהול דירות להשכרה: נקודות חשובות

קיבלתם בירושה דירה? רכשתם לא מזמן דירה למגורים וברצונכם להשכיר אותה? חיפוש אחר שוכרים פוטנציאליים הוא איננו פשוט ויש לבצע אותו היטב. מעבר לכך, שמירה על ערכה של הדירה, גביית השכירות מהדיירים ועוד – מדובר בפעולות רבות אשר דורשות זמן, סבלנות והבנה מעמיקה במגוון חוקים. עובדים במשרה מלאה ואין לכם את הזמן הדרוש כדי לחפש שוכרים אמינים? מעוניינים לערוך הסכם שכירות מול השוכרים אך לא יודעים מהיכן להתחיל? אין כאן מקום להתלבטות: עליכם לפנות אל מנהלי נכסים מקצועיים ולקבל את הייעוץ והליווי שלהם.

תפקידם של מנהלי דירות להשכרה הוא משמעותי ביותר וכולל את הפעולות הבאות:

  • הנכס בבעלותכם עדיין עומד ריק? בטרם ייכנסו אליו דיירים, מנהלי הנכסים יבצעו בדיקה מקיפה בנכס וזאת לצורך איתור ליקויים או תקלות. כך, ימנעו נזקים בהמשך הדרך.
  • בהמשך, מנהלי הנכסים יפרסמו את הדירה בפלטפורמות הרלוונטיות ויאתרו את השוכרים הפוטנציאלים.
  • מנהלי הנכסים ימיינו את הפניות המתקבלות עקב פרסום הנכס ויבררו את ההתאמה הכלכלית והאישית של השוכרים לנכס. התאמה זו כוללת, בין היתר, את בירור היסטורית האשראי הצרכני שלהם ואף את חותמי הערבות שלהם.

ניהול דירות להשכרה לטווח קצר וארוך

בבעלותכם דירה ריקה וברצונכם להשכיר אותה? חיפוש אחר שוכרים, בדיקת הרקע שלהם, עריכת החוזה מולם לצד פעולות רבות אחרות – אין ספק שמדובר בתהליך עבודה ארוך הדורש סבלנות, זמן וידע. מעוניינים שדירה זו תאוכלס על ידי דיירים אמינים? צרו קשר עוד היום עם מנהל נכסים בחברתשומר הבית, עסק המתמחה בניהול נכסים באופן אישי ומקצועי.

ניהול דירות להשכרה

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ