צרו קשר
ּ

ניהול נכסים בחיפה

שירותי ניהול נכסים בחיפה יתבצעו אך ורק על ידי המומחים. רכשתם לאחרונה דירה העומדת ריקה? עוברים לחו"ל לתקופה ממושכת וברצונכם לוודא כי הדירה תנוהל היטב? כך או כך, כדי שנכסים כאלו ואחרים יעברו בדיקה מקיפה ומקצועית, יתפרסמו בקרב שוכרים פוטנציאליים וכמובן – תתבצע בהם תחזוקה שוטפת ושכר הדירה יגבה בקביעות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל שומר הבית. עסק זה, בבעלותו של המומחה נתי פלג קריא, מחזיק בניסיון, רקע והבנה הדרושים לניהול מקצועי של נכסים.

שירותי ניהול נכסים בחיפה: דגשים שונים

זקוקים לשירותי ניהול הנכסים בבעלותך? כדי למצוא את אנשי המקצוע המתאימים, אנו נמליץ לפעול בהתאם לנקודות הבאות:

  • ניסיון – כאשר נכסים עומדים ריקים, בעל הנכס מפסיד כספים רבים. בהתאם לכך, רצוי להתחיל באיתור שוכרים מוקדם ככל הניתן. כדי לאתר את השוכרים באופן המושלם ביותר, דרוש הניסיון והרקע המקיף ביותר בתחום זה. למה הכוונה? החל מפרסום הנכס במקומות הרלוונטיים, מעקב אחר ההתחייבויות שנקבעו בין השוכרים לבין בעלי הנכס, כמו גם עריכת החוזה בין שני הצדדים, הארכת הסכם השכירות, העברת שמות השוכרים כבעלי החשבונות ברשויות השונות ועוד – מדובר בפרוצדורות הדורשות הבנה מקיפה, יכולת התנהלות מול מגוון רחב של אנשים וכן הלאה. בהתאם לכך, ובבואכם לחפש אחר מנהלי נכסים, חשוב לוודא כי הם אכן מחזיקים ברקע המתאים לביצוע עבודות אלו.
  • זמינות – השוכרים גילו תקלה בשעות הערב? תשלום שכר הדירה טרם נגבה? כאשר מתעוררים מצבים בלתי צפויים, יש לפנות אל מנהלי שכירות בעלי זמינות גבוהה למקרים דחופים. כך, ניתן יהיה לתת מענה על כל בעיה באופן המקצועי והזריז ביותר.

ניהול נכסים בחיפה שוטף ומקצועי

ניהול נכסים ואחזקתם דורשים מיומנות רבה וניסיון משמעותי. בשל כך, כאשר אתם מחפשים אחר אנשי מקצוע המתמחים בעיסוק זה, חשוב לפנות אל המומחים בתחום. מחפשים שוכרים לדירתכם? מעוניינים לבדוק את תקינות הנכס בבעלותכם? אתם מוזמנים לפנות אל שומר הבית. החל מבדיקת הנכסים להשכרה והפרסום שלהם, עריכת החוזים כמו גם תחזוקה שוטפת, עסק זה ייצג את האינטרסים שלכם היטב.

ניהול נכסים בחיפה שוטף ומקצועי

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ