צרו קשר
ּ

ניהול נכסים בקריות

שירותי ניהול נכסים בקריות יבטיחו שהחלל בבעלותכם ישמור על ערכו ומצבו כראוי. מעבר לכך, בזכות שירותים אלו תקבלו דמי שכירות הוגנים ויציבים; תשואה שתסייע לכם לבנות את עתידכם באופן מושלם. ירשתם נכס ואתם מעוניינים לוודא כי הוא ראוי לאכלוס? מעוניינים לפרסם את הנכס ולאתר את השוכרים הראויים? במקום ללכת לאיבוד בין שלל המשימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם שומר הבית. בזכות עסק זה לניהול נכסים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את התשואה הראויה לכם – תוך ביצוע המשימות השונות באופן המקצועי ביותר.

ניהול נכסים בקריות: מה כולל תפקיד זה?

תפקידו של מנהל נכסים הוא משמעותי. מה הוא כולל? נעבור בקצרה על חלק מתחום אחריותו:

  • איתור השוכרים: כאשר הכנס מוכן למגורים, יהיה עליכם לעבור לשלב הבא: איתור השוכרים הפוטנציאליים שיגורו בדירה. פרסום הנכס ומלאכת החיפוש אחר השוכרים החדשים יתבסס על מספר היבטים עיקריים: החל מהמיקום הגאוגרפי של הדירה, האם היא ממוקמת בבניין גבוה, מהי כמות החדרים שהיא כוללת, האם היא מתאימה לסטודנטים, זוגות צעירים או משפחות גדולות והאם קיימים בסביבתה בתי ספר ומרכזי קניות. בהתאם לכל אלו, יגיע זרם הפניות של המתעניינים. עם זאת, חלק מתפקידו של מנהל הנכס הוא למצוא את הדיירים המתאימים ביותר.
  • דמי השכירות: בהתאם לפרמטרים שצוינו עד כה, כך ניתן יהיה לקבוע את דמי השכירות. לאחר גיבוש היבט זה ופרטים אחרים, ניתן יהיה לערוך את הסכם השכירות. מנהל השכירות יסייע לכם בביצוע משימה חשובה זו תוך שמירה על האינטרסים שלכם.
  • תיקון ליקויים ותחזוקה שוטפת: לאחר עריכת ההסכם מול הדיירים החדשים כמו גם העברת השמות שלהם כבעלי החשבונות מול הרשויות והתאגידים, ניתן יהיה להתחיל בפרק חדש ומרגש. עם זאת, וכדי שדיירים אלו יזכו למגורים נעימים לאורך שהותם בדירה, על מנהל הנכס לוודא כי כל בעיה מקבלת את המענה המקצועי והאיכותי ביותר.

ניהול נכסים בקריות – מייצגים את האינטרסים שלכם

כדי להתאים את סוג הנכס לשוכרים, יש להשקיע בכך זמן וסבלנות. במצבים אלו ואחרים, מומלץ לפנות אל שומר הבית. עסק זה מתמחה בניהול נכסים בחיפה על הצד הטוב ביותר: החל מאיתור הדיירים החדשים, תיקון הליקויים השונים בדירה ועוד – אנו נסייע לכם בכל שלב ושלב תוך ייצוג האינטרסים שלכם.

ניהול נכסים בקריות מקצועי

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ