צרו קשר

  ּ

  מנהל נכסים

  בזכות מנהל נכסים תוכלו להיות רגועים כי האינטרסים שלכם נשמרים. ירשתם לאחרונה דירה מהסבים? רכשתם נכס לצורך השקעה? כדי שתוכלו לראות רווחים מנכסים אלו ובמהרה, אתם מוזמנים לפנות אל שומר הבית. עסק זה, אשר הוקם ומנוהל על ידי נתי פלג קריא, ישמור על הנכס שלכם באופן האישי, המקצועי והמדויק ביותר: החל מתחזוקת הנכס, ווידוא קבלת דמי השכירות, כמו גם פרסום הנכס ואף בדיקת גמר חשבון עם השוכרים – אנו נבצע פעולות אלו ורבות אחרות במקצועיות ואמינות.

  מנהל נכסים: מה חשוב לדעת?

  לאור המגמות החיוביות בשוק הנדל”ן הישראלי, נדמה כי בעלות על נכס היא הצעד החכם ביותר. במילים אחרות, ובין אם ירשתם או רכשתם אותם בעצמכם, נכסים פרטיים יכולים להביא לרווחים משמעותיים לכיס שלכם. בשל כך, מומלץ לא להשאיר נכס זה ריק ולהתחיל לחפש בהקדם שוכרים. עם זאת, כדי שתקבלו את התשואה המגיעה לכם במלואה, רצוי לפנות אל מנהל נכסים מקצועי.

  מחפשים אחר מנהל נכסים בעל ניסיון מרשים ורקע מקצועי רלוונטי? שומר הבית יענה על דרישות אלו ואחרות. כאשר תצרו עמנו קשר, חשוב לדון במספר נקודות חשובות. ראשית כל, עליכם לתאר בפנינו את סוג הנכס והיכן הוא ממוקם. בהמשך, יהיה עליכם להסביר האם אתם מחפשים שוכרים חדשים לנכס או שמא ברצונכם לחדש את חוזה השכירות הנוכחי. מעבר לכך, תצטרכו להדגיש האם אתם זקוקים לשירותים נוספים כדוגמת תחזוקת הנכס לצד התחייבויות אחרות.

  מנהל נכסים – סיוע ללקוח על הצד הטוב ביותר

  ניהול נכסים הוא לא עניין של מה בכך. למעשה, מדובר בתחום עיסוק שהוא עולם ומלואו. אם ברשותכם נכס ואתם זקוקים לסיוע בנושא השכירות או עניינים אדמיניסטרטיביים אחרים, מומלץ לפנות אל חברת ניהול נכסיםשומר הבית. בזכות סיועו של עסק זה תוכלו לשמור על ערכו הגבוה של הנכס ולראות תשואה מרשימה ממנו; תשואה הבאה לידי ביטוי בדמי שכירות יציבים לצד היבטים חשובים אחרים.

  מנהל נכסים - סיוע ללקוח על הצד הטוב ביותר

  במידה ואתם מחפשים אחר שירותיו של מנהל נכסים מקצועי, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת שומר הבית – ניהול נכסים ודירות להשכרה. חברתנו מנוהלת על ידי נתי פלג קריא, אשר עוסק בניהול נכסים פרטיים זה למעלה מ-8 שנים. כך שבשעה שאתם מחזיקים בנכס אשר מיועד להשקעה אך לא יכולים להתפנות לטיפול וניהול של הדירה או הבניין, הרי שחשוב להבין כי ישנה אפשרות להיעזר בשירותם של אנשי המקצוע אשר יקפידו לשמור על האינטרסים שלכם ויספקו לדיירים את המענה המידי לו הם זקוקים.

  נקודות שכדאי להכיר בנוגע לשירותיו של מנהל נכסים

  • שירותיו של מנהל נכסים יהיו נדרשים במצבים שונים, לרוב בשעה שאתם בתור בעליו של הנכס מעוניינים להאציל את הסמכות בניהול הנכסים שלכם לידיהם של אנשי מקצוע מיומנים אשר יעשו את כל הניתן על מנת להבטיח כי ערכו של הנכס נשמר וכי הדיירים מקבלים מענה מדויק לכל צרכיהם.
  • מנהל הנכסים מספק מגוון רחב של שירותים חשובים וחיוניים, זאת החל מאיתור ומיון דיירים פוטנציאליים, עריכת הסכמי השכירות ואף בדיקה תקופתית של הנכס וביצוע תיקונים לתקלות שונות אשר מתרחשות בנכס עצמו.
  • ניהול נכסים מקצועי יתבצע בשקיפות מלאה מולכם. למעשה, אתם יכולים לבחור את רמת המעורבות שלכם בניהולו של הנכס שלכם, בין אם אתם רוצים להיות עם אצבע על הדופק ולקבל דוחות חודשיים/שנתיים על המתרחש, ובין אם אתם מעדיפים ליהנות מהכנסה פסיבית שלא דורשת מעורבות רבה בניהול ובמעקב על כל פרט קטן.

  זוכים להכנסה פסיבית בראש שקט

  מרגישים שאתם משקיעים יותר מידי זמן בניהולו של הנכס שלכם? גרים רחוק מהנכס ולא יכולים להעניק את מלוא תשומת הלב בעבור כל בקשה של הדיירים שלכם? מעתה גם אתם יכולים ליהנות משירות ניהול נכסים מקצועי אשר מעניק לכם את האפשרות ליהנות מהכנסה פסיבית בראש שקט ומבלי שאתם תיאלצו להתרוצץ בחיפוש דיירים מתמיד לצד איתור של אנשי מקצוע אשר יוכלו לספק לדיירים שלכם את המענה המדויק בעבור כל תקלה שמתגלה בנכס. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עם חברת “שומר הבית” כבר היום.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ