צרו קשר

  ּ

  שומר הבית: ניהול דירות להשכרה בחיפה וסביבתה, למי זה מתאים?

  שירות ניהול נכסים באופן כללי וניהול דירות להשכרה בפרט מיועד לכל אחד ואחת שבבעלותם דירה שמיועדת להשכרה. זו יכולה להיות דירה שירשתם, דירה שקניתם לצורך השקעה, דירה בבעלותכם שברצונכם לעזוב לתקופה ממושכת (נסיעה ארוכה לחו”ל, מעבר לעיר אחרת…) וכו’. תהליך השכרת הדירה דורש בעיקר השקעה של זמן, ניסיון וכסף: איתור שוכרים מתאימים, עריכת הסכם שכירות הוגן ונכון, שמירה על מצב וערך הנכס, רצף שכיריות ועוד.

  היתרונות בניהול דירות להשכרה בחיפה וסביבתה בעזרת “שומר הבית – ניהול נכסים ודירות להשכרה”

  “שומר הבית” מטפל בכל הקשור להשכרת הנכס בצורה מקצועית. היתרונות בכך גלומים בכל שלב של השכרת הנכס:

  • איתור ומיון שוכרים: היכרות קצרה עם השוכרים הפוטנציאלים לצורך בדיקת התאמתם, בדיקת היסטוריית האשראי הצרכני שלהם ושל חותמי הערבות על הסכם השכירות (היסטוריה של צ’קים חוזרים, חשבונות מוגבלים וכו’)
  • התאמת הסכם שכירות המשקף את אופי הנכס, צורכי הבעלים והוגנות כלפי השוכרים.
  • בדיקה כללית ותיעוד מצב הנכס הכולל ליקויים ותקינות:תיעוד קריאות המונים ומעקב לצורך וידוא רישום השוכרים כבעלי החשבונות הארנונה, מים, חשמל וגז…
  • טיפול מקצועי בתקלות: אפיון התקלה (האם התיקון באחריות השוכר או המשכיר?) ופתרון התקלה (מציאת פתרון מקצועי עם מחיר הוגן הכולל אחריות).
  • שמירה על מצב הנכס וערכו: בדיקות תקופתיות לצורך אומדן של מצב הנכס ושמירתו ע”י השוכרים ומניעת נזקים מתמשכים (כגון איטום, נזילות, קצרים וכו’).
  • שכירות רצופה: מתן דגש מיוחד על רצף השכירות ע”י הארכת הסכם השכירות מראש או איתור ומיון שוכרים חלופיים.

  השכרת דירה ללא דאגות: ניהול ההשכרה ע”י “שומר הבית” – כיצד ניהול הנכס ישפיע עלי, כבעל/ת הדירה?

  התשובה היא פשוטה – כבעלי הנכס תיהנו מהשכרה שקטה: כל ההתעסקות תעבור ל”שומר הבית”. חברה לניהול נכסים “שומר הבית” פועלת בשקיפות מלאה ויעביר אליכם את ההסכמים לאישור וחתימה, יבקש את אישורכם לביצוע תיקונים ויעביר ישירות אליכם את תשלומי השכירות מראש – לכל שנת שכירות. השוכרים לא יטרידו אתכם: השוכרים יפנו בכל שאלה ותקלה ישירות לנציגכם הממונה – “שומר הבית”, והוא מצידו, יסנן את המידע החשוב והדחוף ויפנה אליכם לייעוץ ואישור במידת הצורך.

  נתי פלג קריא,

  “שומר הבית”

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ