צרו קשר

  ּ

  ניהול דירות שכורות

  ניהול דירות שכורות הינו שירות חשוב המקל על חייהם של בעלי הנכסים. מה שרות זה כולל? החל מאיתור השוכרים והצגת הנכס בפני מתעניינים, בדיקת התאמתם האישית והכלכלית, עריכת החוזה מול השוכרים ועד גביית דמי התשלום מדי חודש והעברתם לבעל הדירה. עמוסים ואין לכם את הזמן הדרוש כדי לבצע את הפעולות הללו? אתם מוזמנים ליצור קשר עם שומר הבית. עסק זה מתמחה במענה על תקלות וליקויים שונים בתוך הדירה, כמו גם פרסום הנכס העומד להשכרה ואיתור השוכרים המתאימים.

  ניהול דירות שכורות: שלב אחר שלב

  שוק הנדל”ן הולך ומתפתח. בשל כך, אנו רואים יותר ויותר אנשים רוכשים דירות להשקעה, מתוך מטרה לקבל מהן רווחים. הנכס בבעלותכם עומד ריק אך אין ביכולתכם לאתר את השוכרים ולתחזק את הדירה? שומר הבית, ניהול דירות להשכרה, יסייע לכם שלב אחר שלב:

  • איתור השוכרים – ירשתם דירה קטנה הממוקמת בצמוד למכללה? רכשתם דירה בינונית הממוקמת בסמוך לחנויות או בתי ספר? בעלות על דירה לצורך השקעה תניב לכם רווחים רבים. בשל כך, וכאשר אתם מחפשים אחר שוכרים רצוי לברר מה הם יתרונותיו של הנכס והאם המיקום הגאוגרפי שלו הוא מרכזי, נגיש ונוח. בהתאם לכך, ניתן יהיה לחפש את שוכרים אשר יתעניינו במגורים בנכס זה.
  • תחזוקה שוטפת – מצאתם שוכרים אשר ברצונם לגור בדירה הריקה שלכם? לאחר עריכת חוזה הוגן התואם לדרישות שני הצדדים, הדיירים יעברו לגור בנכס. האם הם מתלוננים על תקלות או ליקויים שונים? בהתאם לאופי הפנייה שלהם, כך יש למצוא את הפתרון: בצורה מקצועית ואמינה.
  • גביית שכר הדירה – כל תחום בחיינו המערב כספים הוא מורכב למדי. כך גם המצב בכל הנוגע לגביית דמי השכירות מהדיירים. מרגישים אי-נוחות לבצע פעולה זו? מבלים זמן רב בנסיעות לחו”ל והקשר עם הדיירים איננו רצוף? כדי לוודא שדמי השכירות אכן יכנסו במועד שנקבע, רצוי לפנות אל שומר הבית ולבקש את סיועו.

  ניהול דירות שכורות בחיפה והקריות

  לפרסם דירה להשכרה ולאתר שוכרים חדשים הוא לא עניין של מה בכך. נוסעים לחו”ל לתקופה ארוכה ומחפשים דיירים חדשים שיגורו בדירתכם? ירשתם נכס למגורים ומעוניינים לקבל עבורו דמי שכירות? תהליך ההשכרה של הדירה דורש זמן וניסיון רב כלים שנתי פלג קריא, בעל חברת ניהול נכסיםשומר הבית, מחזיק בהם.

  ניהול דירות שכורות בחיפה והקריות

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ