צרו קשר

  ּ

  ניהול דירות

  ניהול דירות על ידי אנשי מקצוע יסייע לכם לקבל מדי חודש את דמי השכירות – ללא הטרחה בתחזוקה השוטפת של הנכס. למה הכוונה? רבים מאתנו מתמרנים בין מגוון רחב של משימות המצריכות מאתנו תשומת לב גבוהה וריכוז רב. בבעלותכם דירה ואין לכם זמן לחפש אחר שוכרים או לסייע לדיירים בתקלות השונות? אתם מוזמנים לפנות אל שומר הבית, בבעלותו של נתי פלג קריא. בזכות עסק זה הדירה בבעלותכם תתנהל כראוי: החל מבדיקות תקופתיות של הנכס, תיקון תקלות ועוד.

  ניהול דירות על ידי המומחים

  כבעלי דירות, חייכם יכולים להיות פשוטים ונוחים למדי. כיצד? החל מחיפוש אחר שוכרים, שמירה על מצב הנכס ועוד – כדי לוודא שהדירה בבעלותכם מנוהלת כראוי רצוי לבקש סיוע מקצועי; סיוע אשר יבצע עבורכם פעולות רבות:

  • חיפוש שוכרים לדירה – שוק השכירות בארץ הוא תחרותי למדי: בין אם מדובר בסטודנטים המחפשים דירה הקרובה למכללה או שמא מדובר בזוגות צעירים המעוניינים לגור יחדיו, אין ספק שהביקוש לדירות מרווחות ונעימות הוא גבוה. בבעלותכם דירה וברצונכם להשכיר אותה? מעוניינים לוודא כי השוכרים החדשים הינם אמינים? מתלבטים איזה סכום לדרוש מהם מדי חודש? באמצעות ניהול אישי ומקצועי של הנכס יאתרו עבורכם את השוכרים המתאימים עבורכם, ינהלו את המשא המתן על שכר הדירה וכמובן – יפקחו על ההתחייבויות השונות של השוכרים בהתאם לחוזה שנחתם.
  • תחזוקת הדירה – משכירים דירה למשפחה צעירה? הסטודנטים השוכרים את הנכס שלכם מדווחים על תקלות? שכר הדירה לא הגיע בזמן ואתם מרגישים לא בנוח לדרוש אותו? במקרים אלו ואחרים מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום ניהול נכסים ולבקש את עזרתם. כלומר, באמצעות ניהול נכסים מקצועי תקבלו את דמי השכירות בזמן. בנוסף לכך, שירות זה כולל את אפיון התקלות והטיפול בהן לצד פעולות חשובות אחרות. כך, לא תאלצו להתמודד לבד עם מצבים אלו ואף לחסוך זמן יקר.

  ניהול דירות – לייצג את האינטרסים של בעל הנכס

  ניהול דירה הוא משימה מורכבת הדורשת זמן, ריכוז ומשאבים רבים אחרים. עם זאת, ובמידה ואין לכם את כל אלו, אתם מוזמנים לפנות אל שומר הבית. עסק זה יעניק את תשומת הלב המלאה ביותר לניהול נכסים על הצד הטוב ביותר: החל משמירה על ערכו ומצבו ועד ייצוג האינטרסים של בעל הנכס – נשמח לעמוד לרשותכם.

  ניהול דירות בחיפה והקריות

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ