צרו קשר

  ּ

  ניהול דירות להשכרה

  ניהול דירות להשכרה יסייע רבות לבעלי נכסים: החל מאיתור שוכרים פוטנציאלים ובדיקת התאמתם, בירור היסטורית האשראי שלהם, עריכת הסכם השכירות כך שישקף היטב את אופי הנכס כמו גם את האינטרס של בעלי הדירה ועוד – אם גם אתם מתעניינים בשירותים אלו, אתם מוזמנים לפנות אל שומר הבית חברת לניהול נכסים. עסק זה, בניהולו של נתי פלג קריא, יקל עליכם ועל אופן ניהול ההשכרה ללא כל דאגה.

  ניהול דירות להשכרה: נקודות חשובות

  קיבלתם בירושה דירה? רכשתם לא מזמן דירה למגורים וברצונכם להשכיר אותה? חיפוש אחר שוכרים פוטנציאליים הוא איננו פשוט ויש לבצע אותו היטב. מעבר לכך, שמירה על ערכה של הדירה, גביית השכירות מהדיירים ועוד – מדובר בפעולות רבות אשר דורשות זמן, סבלנות והבנה מעמיקה במגוון חוקים. עובדים במשרה מלאה ואין לכם את הזמן הדרוש כדי לחפש שוכרים אמינים? מעוניינים לערוך הסכם שכירות מול השוכרים אך לא יודעים מהיכן להתחיל? אין כאן מקום להתלבטות: עליכם לפנות אל מנהלי נכסים מקצועיים ולקבל את הייעוץ והליווי שלהם.

  תפקידם של מנהלי דירות להשכרה הוא משמעותי ביותר וכולל את הפעולות הבאות:

  • הנכס בבעלותכם עדיין עומד ריק? בטרם ייכנסו אליו דיירים, מנהלי הנכסים יבצעו בדיקה מקיפה בנכס וזאת לצורך איתור ליקויים או תקלות. כך, ימנעו נזקים בהמשך הדרך.
  • בהמשך, מנהלי הנכסים יפרסמו את הדירה בפלטפורמות הרלוונטיות ויאתרו את השוכרים הפוטנציאלים.
  • מנהלי הנכסים ימיינו את הפניות המתקבלות עקב פרסום הנכס ויבררו את ההתאמה הכלכלית והאישית של השוכרים לנכס. התאמה זו כוללת, בין היתר, את בירור היסטורית האשראי הצרכני שלהם ואף את חותמי הערבות שלהם.

  ניהול דירות להשכרה לטווח קצר וארוך

  בבעלותכם דירה ריקה וברצונכם להשכיר אותה? חיפוש אחר שוכרים, בדיקת הרקע שלהם, עריכת החוזה מולם לצד פעולות רבות אחרות – אין ספק שמדובר בתהליך עבודה ארוך הדורש סבלנות, זמן וידע. מעוניינים שדירה זו תאוכלס על ידי דיירים אמינים? צרו קשר עוד היום עם מנהל נכסים בחברתשומר הבית, עסק המתמחה בניהול נכסים באופן אישי ומקצועי.

  ניהול דירות להשכרה

  במידה וגם אתם מחפשים אחר שירותיה של חברת ניהול דירות להשכרה, הרי שהגעתם למקום הנכון! חברת שומר הבית – ניהול נכסים ודירות להשכרה, שמחה להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים לצד ידע רב וניסיון עשיר בתחום. בין אם אתם זקוקים לשירותי ניהול דירות לטווח קצר (מינימום שנה) או ארוך, הרי שחברתנו תוכל לספק לכם את המענה המקצועי והאיכותי לו אתם זקוקים.

  חברת ניהול דירות להשכרה – כך תבחרו אותה בצורה הנכונה

  על מנת לבחור בצורה נכונה חברת ניהול דירות להשכרה חשוב יהיה להתייחס גם לנקודות הבאות:

  • ניסיון ומקצועיות – בשלב הראשון יהיה עליכם לבחון את רמת הניסיון של החברה בתחום. נקודה חשובה זו תעיד על רמת המקצועיות של חברת ניהול הנכסים ותאפשר לכם לבחור באנשי המקצוע המיומנים והאמינים בתחום אשר הוכיחו לא פעם רמת מקצועיות גבוהה.
  • מגוון שירותים – חשוב יהיה לבחון לעומק את השירותים המגוונים אשר חברת ניהול דירות תוכל להעמיד לרשותכם. כך שבין אם אתם מעדיפים להיעזר בשירותיה לשם איתור ומיונם של שוכרים פוטנציאליים או לשם בדיקות תקופתיות של הנכס, אפיון, יעוץ ותיקון תקלות. וודאו כי החברה אשר בשירותיה אתם מעוניינים תוכל להעמיד בפניכם את המענה המקצועי לכל צורך שלכם.
  • המלצות לחברה אמינה – התעניינו בהמלצות אודות החברה. כך למעשה תוכלו לקבל חוות דעת עדכניות בנוגע לשירותים וליחס אשר ניתן יהיה ליהנות ממנו. וודאו כי אתם בוחרים בהמלצות חדשות ורלוונטיות, זאת על מנת להיות בטוחים כי הן משקפות בצורה אמיתית וכנה את המצב הנוכחי.

  חוסכים לכם את ההתמודדות עם השוכרים

  בעת פניה אל חברת שומר הבית”, גם אתם יכולים ליהנות מן השירות המקצועי והמיומן אשר יעניק לכם את האפשרות להימנע מהתמודדות מתישה מול השוכרים שלכם, כך שאתם יכולים מעתה ליהנות מהכנסה פסיבית מרשימה בזמן שחברתנו תמיין את השוכרים הפוטנציאליים, תערוך מולם הסכם שכירות, תטפל בכל היבט בתיקון תקלות בדירה השכורה, תגבה את דמי השכירות ותעביר אותם אליכם.

  אנשים רבים בוחרים להשקיע בנדל”ן אך מגלים חיש מהר כי על מנת שיוכלו ליהנות מן התשואה המרשימה ביותר, עליהם יהיה לוודא כי ניהול הנכס עצמו מתנהל על ידי אנשי המקצוע המיומנים והמקצועיים ביותר. חברת ניהול דירות מנוסה כמו חברת “שומר הבית” תהיה זו אשר תספק לכם את המענה אותו אתם מבקשים, זאת החל מאיתור דיירים איכותיים לדירה, ניסוח הסכם שכירות, הכנת הנכס לכניסתו של הדייר, מתן מענה לתקלות ולצרכיו של השוכר וגביית שכר הדירה והעברתו לכם.

  מי יכול להיעזר בשירותיה של חברת ניהול דירות?

  שירותיה של חברת ניהול דירות הינו חיוני בעבור אנשים רבים, זאת לרבות:

  • חברות אשר מחזיקות בנכסים המיועדים להשקעה.
  • בעלי נכסים אשר מתגוררים רחוק מהנכס שבבעלותם.
  • בעלי נכסים שאינם פנויים להתעסקות שוטפת בניהול הנכס עצמו.
  • בעלי נכסים שאין להם את הניסיון הדרוש על מנת להוציא מהנכס את הרווח המירבי.
  • ועוד…

  בעת פניה אל חברה מקצועית לניהול נכסים ודירות, אתם למעשה מבטיחים את קבלתו של השירות המקצועי והמנוסה ביותר אשר יסייע לכם להשכיר את הנכס במחיר מקסימלי. מעבר לכך, החברה תוכל להיות זו שתהיה אחראית על כל היבט בניהול הנכס, כך שאתם תוכלו להתפנות לעיסוקים החשובים שלכם ולהימנע מהטרדות הדיירים והצורך התמידי בתחזוקה של הדירה למשך כל תקופת ההשכרה.

  שומרים על ערכו הגבוה של הנכס

  הנכם מוזמנים להתרשם מן המקצועיות, היעילות והיחס המקצועי אשר חברת שומר הבית – ניהול נכסים ודירות להשכרה, מעמידה לרשותכם. הצוות המקצועי של חברתנו יעשה את כל הניתן על מנת להבטיח את שביעות רצונכם המלאה, זאת לרבות איתור ומיון שוכרים פוטנציאליים, תחזוקה שוטפת של הנכס וניהול הסכמי שכירות אשר ישמרו על האינטרסים והצרכים שלכם באדיקות. הודות לשירות מקצועי זה תוכלו להבטיח את העובדה כי יישמר ערכו הגבוה של הנכס, כך שאתם תוכלו לקבל ממנו תשואה מרשימה בהחלט. לקבלת פרטים נוספים בנושא, צרו קשר עם חברתנו כבר היום באתר או בטלפון 052-8669333.

  אין ספק כי ניהול דירות שכורות זו משימה חשובה אשר מוטב יהיה להשאיר לאנשי המקצוע המיומנים אשר מכירים את התחום לעומק וממלאים את משימותיהם השונות בצורה נאמנה לאינטרסים ולצרכים שלכם. כך שבעת פניה אל חברת שומר הבית – ניהול נכסים ודירות שכורות, הרי שאתם מבטיחים את קבלת השירות המקצועי והאיכותי שיתאים בעבורכם את השוכרים ויוודא כי הסכם השכירות יענה על מבוקשכם. שירותי חברתנו רבים ומגוונים ונשמח לפרט אותם בפניכם.

  מה כולל ניהול דירות שכורות?

  במידה וגם אתם מעוניינים להעמיד דירה להשכרה אך לא לחלוטין פנויים להתמודד עם כל ההתנהלות מול הדיירים, הרי שכעת אתם יכולים ליהנות משירות ניהול דירות שכורות אשר ישלים את המשימות השונות בצורה המקצועית ביותר. כאשר בין המשימות הללו ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות:

  • איתור דייר איכותי לדירה
  • עריכת הסכם שכירות מול השוכרים והחתמתם
  • הכנת הדירה לכניסתו של הדייר
  • תיקון תקלות
  • תחזוקה שוטפת של הנכס
  • הכנת דו”חות של הוצאות שנתיות
  • ועוד…

  בוחרים בחברת ניהול נכסים מקצועית ומיומנת

  חברה אשר מתמחה בניהול נכסים תהיה זו אשר תעניק לכם את מגוון השירותים המיוחדים והמדויקים להם אתם זקוקים. וודאו כי החברה בה אתם בוחרים תהיה בעלת ניסיון רב בתחום, זאת על מנת להבטיח את העובדה כי אתם אכן עומדים אל מול אנשי המקצוע המיומנים שיצליחו במשימותיהם בצורה מרשימה שעונה לשביעות רצונכם בצורה מדויקת. בעת פניה אל חברת “שומר הבית” אתם למעשה בוחרים בשירות המקצועי והמיומן אשר שם את האינטרסים שלכם במרכז ופועל בכל עת על מנת לייצג אותם בצורה מדויקת. חברתנו מנוהלת על ידי נתי פלג קריא, אשר עוסק בתחום זה למעלה מ-8 שנים. במהלך תקופה ארוכה זו הוא צבר ידע וניסיון עשיר אשר אנו מעמידים לרשותכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה המקצועי והמדויק בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

  פניה אל חברה אשר מעניקה שירותי ניהול דירות להשכרה מאפשרת לכם, בתור בעליו של הנכס, ליהנות מהכנסה שקטה אשר לא דורשת את המעורבות הבלתי פוסקת שלכם בנושא. חברת שומר הבית – ניהול נכסים ודירות להשכרה, שמחה לעמוד לרשותכם ולספק לכם את המענה המקצועי והנוח ביותר לניהול הדירה אותה אתם משכירים. כך למעשה תוכלו להפחית משמעותית את ההוצאות שלכם ולהימנע מבזבוז זמן יקר ומשאבים. הבטיחו את קבלת התשואה הרווחית והמשתלמת ביותר וצרו קשר עמנו כבר היום!

  הכירו את יתרונותיו של ניהול דירות להשכרה

  ניהול דירות להשכרה אשר מתבצע בצורה מקצועית יהיה זה אשר יעניק לכם את האפשרות ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים, כאשר ביניהם ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות:

  • חברת ניהול נכסים תוכל לסייע לכם לחסוך לא מעט כאבי ראש בעת מציאתם של דיירים פוטנציאליים ומיונם.
  • ייערך בעבורכם הסכם שכירות ששומר על האינטרסים שלכם.
  • אתם לא צריכים להתעסק ללא הפסקה בתחזוקה שוטפת של הדירה. אנשי המקצוע של חברת ניהול הנכסים יבצעו בדיקות תקופתיות במקום וישלימו תיקון תקלות שונות אשר מתגלות.
  • מעתה אתם לא חייבים להתנהל מול הספקים, תחום זה גם הוא יטופל על ידי המקצוענים ויעניק לכם את הזמן הפנוי שמגיע לכם.
  • תחזוקה מקצועית של הנכס ושמירה על שביעות רצון הדיירים תהיה זו אשר תבטיח כי ערכו של המקום לא ירד וכי כל הצדדים יישארו מרוצים.

  ניהול נכסים מקצועי ואמין

  אין ספק כי שירותיה של חברת שומר הבית – ניהול נכסים ודירות להשכרה, יהיו אלו אשר יעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהכנסה פסיבית אשר לא דורשת מכם להשקיע זמן ומשאבים רבים בהתמודדות עם ניהולו של הנכס בעצמכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום וליהנות מן השירות המקצועי והמנוסה בתחום אשר שם את הצרכים והאינטרסים שלכם במרכז. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה המדויק בעבור כל שאלה בנושא.

  ניהול דירות אשר מתבצע על ידי אנשי המקצוע המובילית בתחומם יהיה מה שיעניק לכם את האפשרות ליהנות מהכנסה שקטה אשר משחררת אתכם מכל הטרדות הנלוות לטיפול בדיירים ובדירה עצמה. את השירות החשוב והחיוני הזה ניתן יהיה לקבל מידיה של חברת שומר הבית – ניהול נכסים ודירות להשכרה. חברתנו בעלת ניסיון עשיר בתחום ומעניקה את מלוא תשומת הלב בשמירה על הנכסים אשר הופקדו לניהולה.

  כיצד בוחרים חברת ניהול דירות בצורה הנכונה?

  בעלי דירות ונכסים רבים מתקשים לשלב במהלך שגרת יומם גם את הטיפול בדירה עצמה ובכל בקשותיהם של הדיירים שלהם. חשוב לציין כי על מנת להבטיח את הטיפול המקצועי והמדויק בנושאים הללו, מומלץ יהיה לפנות אל חברת ניהול דירות מקצועית אשר תספק את המענה הנחוץ לכם. בחרו את החברה הנכונה לכם בעזרת התייחסות גם לנקודות הבאות:

  • ניסיון עשיר בתחום – וודאו כי אתם עומדים בפניה של חברה אשר צוות עובדיה בעל ניסיון נרחב בתחום, שהרי כך נוכל להיות בטוחים כי עבודתם מביאה לשביעות רצונם של הדיירים ובעלי הדירות גם יחד.
  • המלצות – היעזרו בהמלצותיהם העדכניות של בעלי נכסים בנוגע לחברת ניהול הדירות בה נעזרו. חוות דעת זו תאפשר לכם לקבל את תמונת המצב העדכנית בנוגע לשירותים העומדים לרשותכם.
  • שירותים – וודאו כי החברה אשר בשירותיה אתם מעוניינים יכולה לספק לכם את השירותים בהם אתם מעוניינים, זאת בין אם מדובר בניהול דירות להשכרה לטווח קצר או ארוך.

  שומרים על הנכסים שלכם

  שירותיה של חברת “שומר הבית” עומדים לרשותכם וכוללים מתן מענה מקצועי בעבור מגוון רחב של צרכים, זאת לרבות איתור ומיון שוכרים פוטנציאליים, ניהול אדמיניסטרטיבי של הסכמי השכירות וסיוע לדיירים, בדיקות תקופתיות של הנכס ותיקון תקלות לצד מתן מענה מהיר ויעיל בעבור בקשותיהם של הדיירים. חברתנו פועלת בשקיפות מלאה מולכם, בעלי הנכסים, ואתם יכולים להחליט על מידת מעורבותכם בניהול הנכס עצמו.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ