צרו קשר

  ּ

  ניהול נכסים בקריות

  שירותי ניהול נכסים בקריות יבטיחו שהחלל בבעלותכם ישמור על ערכו ומצבו כראוי. מעבר לכך, בזכות שירותים אלו תקבלו דמי שכירות הוגנים ויציבים; תשואה שתסייע לכם לבנות את עתידכם באופן מושלם. ירשתם נכס ואתם מעוניינים לוודא כי הוא ראוי לאכלוס? מעוניינים לפרסם את הנכס ולאתר את השוכרים הראויים? במקום ללכת לאיבוד בין שלל המשימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם שומר הבית. בזכות עסק זה לניהול נכסים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את התשואה הראויה לכם – תוך ביצוע המשימות השונות באופן המקצועי ביותר.

  ניהול נכסים בקריות: מה כולל תפקיד זה?

  תפקידו של מנהל נכסים הוא משמעותי. מה הוא כולל? נעבור בקצרה על חלק מתחום אחריותו:

  • איתור השוכרים: כאשר הכנס מוכן למגורים, יהיה עליכם לעבור לשלב הבא: איתור השוכרים הפוטנציאליים שיגורו בדירה. פרסום הנכס ומלאכת החיפוש אחר השוכרים החדשים יתבסס על מספר היבטים עיקריים: החל מהמיקום הגאוגרפי של הדירה, האם היא ממוקמת בבניין גבוה, מהי כמות החדרים שהיא כוללת, האם היא מתאימה לסטודנטים, זוגות צעירים או משפחות גדולות והאם קיימים בסביבתה בתי ספר ומרכזי קניות. בהתאם לכל אלו, יגיע זרם הפניות של המתעניינים. עם זאת, חלק מתפקידו של מנהל הנכס הוא למצוא את הדיירים המתאימים ביותר.
  • דמי השכירות: בהתאם לפרמטרים שצוינו עד כה, כך ניתן יהיה לקבוע את דמי השכירות. לאחר גיבוש היבט זה ופרטים אחרים, ניתן יהיה לערוך את הסכם השכירות. מנהל השכירות יסייע לכם בביצוע משימה חשובה זו תוך שמירה על האינטרסים שלכם.
  • תיקון ליקויים ותחזוקה שוטפת: לאחר עריכת ההסכם מול הדיירים החדשים כמו גם העברת השמות שלהם כבעלי החשבונות מול הרשויות והתאגידים, ניתן יהיה להתחיל בפרק חדש ומרגש. עם זאת, וכדי שדיירים אלו יזכו למגורים נעימים לאורך שהותם בדירה, על מנהל הנכס לוודא כי כל בעיה מקבלת את המענה המקצועי והאיכותי ביותר.

  ניהול נכסים בקריות – מייצגים את האינטרסים שלכם

  כדי להתאים את סוג הנכס לשוכרים, יש להשקיע בכך זמן וסבלנות. במצבים אלו ואחרים, מומלץ לפנות אל שומר הבית. עסק זה מתמחה בניהול נכסים בחיפה על הצד הטוב ביותר: החל מאיתור הדיירים החדשים, תיקון הליקויים השונים בדירה ועוד – אנו נסייע לכם בכל שלב ושלב תוך ייצוג האינטרסים שלכם.

  ניהול נכסים בקריות מקצועי

  אין ספק כי שירותיה של חברת ניהול נכסים בקריות יהיו אלו אשר יעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהכנסה פסיבית ומשתלמת במיוחד. ואתם? ממש לא חייבים להיות אלו שממיינים את הדיירים, משנים שוב ושוב את חוזה השכירות ונאלצים להתרוצץ בין הספקים ואנשי המקצוע השונים במידה ובנכס מתגלה תקלה כזו או אחרת. הבטיחו את ניהול הנכסים הטוב ביותר בתחומו וצרו קשר עם חברת “שומר הבית” כבר עכשיו.

  ניהול נכסים בקריות – למה כדאי יהיה לבחור בו?

  במידה ואתם בעליו של נכס באזור הקריות, אתם בוודאי כבר יודעים כי עליכם להתמודד עם מגוון רחב של מצבים מורכבים. היכולת לנהל את הנכס שלכם בצורה נכונה תהיה זו שתעניק לכם את האפשרות להטמיע את השוכרים הנכונים לכם, דבר שיוביל לקבלת התשואה המקסימלית בה אתם מעוניינים. ואכן, בעלי דירות ונכסים רבים באזור לא תמיד מחזיקים בניסיון, בידע או בזמן הנחוץ לשם ניהול נכסים בקריות בצורה הנכונה. זכרו כי הסיוע המקצועי הזה יאפשר לכם ליהנות מזמן פנוי בו תוכלו להתמקד בדברים החשובים לכם באמת מבלי להתרוצץ במשך כל היום בניסיון לנסות ולדאוג לא רק לרווחתם של השוכרים שלכם אלא גם לכל עניין אדמיניסטרטיבי אשר כרוך בניהול הנכס שלכם. הרשו לאנשי המקצוע לדאוג לכל הפרטים הקטנים ואתם תוכלו ליהנות משקט נפשי, זמן פנוי והכנסה פסיבית ומשתלמת במיוחד.

  שירות איכותי, אמין ומקצועי

  הבטיחו את קבלתו של השירות המקצועי והאיכותי בתחום ניהול הנכסים באזור הקריות וצרו קשר עם חברת שומר הבית – ניהול נכסים ודירות להשכרה. ניהול נכס בצורה מיומנת יהיה זה שיעניק את המענה המקצועי ביותר בעבור הדיירים שלכם בכל שעה. חברתנו מתגאה בזמינות, שקיפות ומתן השירותים המובילית בתחום, זאת על מנת לענות על שביעות רצונם של השוכרים כמו גם בעלי הנכסים עצמם. צרו קשר עם חברתנו כבר היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה המדויק לכל בקשה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ